W skrócie,

  • Usługi informatyczne
  • Serwis sprzętu komputerowego
  • Systemy alarmowe
  • Systemy monitoringu i nadzoru wizyjnego
  • Systemy kontroli dostępu
  • Systemy nagłośnienia radiowęzłowego 100v
  • Sieci komputerowe
  • Usługi fotograficzne

Skontaktuj się z nami,

TechNet Krzysztof Juchniewicz
ul. Kętrzyńskiego 1A/14
11-500 Giżycko

Telefon: 502-448-505
NIP: 845-102-39-93
E-mail: [email protected]

Nasza oferta,

Zakres naszych usług obejmuje w szczególności:

Systemy alarmowe.
Są najczęściej kojarzone z czujkami ruchu i syreną. W dniu dzisiejszym centrala alarmowa może zabezpieczać nie tylko przed włamaniem, ale też przed pożarem, zatruciem czadem, wypływem gazu, zalaniem, wybiciem szyb. Może powiadamiać o tych zdarzeniach telefonicznie, SMS-em, mailowo lub wysłać sygnał do agencji ochrony. Najczęściej chronionymi obiektami są mieszkania, domki jednorodzinne, sklepy, supermarkety, magazyny, hotele, szkoły i urzędy.

Systemy monitoringu.
Dziś to nie tylko doskonałej, jakości kolorowe kamery i monitor do podglądu na żywo. Możliwość rejestracji obrazu, wyszukiwania nagrań i wykonywania kopii z zapisu znacząco zwiększa bezpieczeństwo sklepu i obiektów użyteczności publicznej. Dzięki wykorzystaniu lokalnej sieci komputerowej i Internetu, zarządzanie systemem jest możliwe z dowolnej lokalizacji w obiekcie jak i na świecie.

Systemy okablowania strukturalnego.
Sieć Ethernet, na którą składa się lokalna sieć LAN i umiejętnie dobrane, skonfigurowane i zabezpieczone punkty dostępowe WLAN stanowią system nerwowy w firmie lub budynku. Dzięki tej sieci możliwe jest zintegrowanie pozostałych systemów i maksymalne wykorzystanie korzyści z tego płynących. Możliwa jest pełna mobilność w zarządzaniu systemami oraz odczytania informacji, które one dostarczają.

Systemy kontroli dostępu.
Pozwalają nam na kontrolowanie, kto, w jaki sposób i kiedy może uzyskać prawo wstępu do określonego pomieszczenia. Zabezpieczeniem może być kod PIN, karta zbliżeniowa, czytnik linii papilarnych. Administrator systemu może dostarczyć informacji o ruchu osób uprawnionych w obiekcie oraz na bieżąco zmieniać prawo dostępu do poszczególnych pomieszczeń. Odmianą tego systemu jest kontrola czasu pracy zatrudnionych osób poprzez rejestrację czasów wejścia i wyjścia z budynku.

Systemy nagłośnienia 100v.
Nagłośnienie radiowęzłowe wykorzystywane jest powszechnie w sklepach wielkopowierzchniowych. Możliwe jest również do wykorzystania w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, szkołach, internatach. Dzięki zastosowaniu wielu równomiernie rozmieszczonych głośników oraz wysokiej jakości wzmacniaczy uzyskujemy dźwięk o doskonałej jakości w każdym punkcie odsłuchu.